מערכת לניהול מעבדות LIS, LIMS, ELN

מערכת לימס LIMS - מערכת לניהול מעבדה הוא שם כולל למערכת מידע לניהול תהליכי עבודה  (Work Flows), ניהול תוצאות, ניהול אישורים, ניהול תחזוקת מכשירים ופעולות נוספות המתרחשות יום יום במעבדה.
הטמעת מערכת מידע במעבדה דורשת ידע, הכשרה וניסיון משולב הן בתחום המעבדות והן בתחום המחשוב והאינטגרציה בין מערכות והבנת התהליכים העסקיים והטכנולוגיים. 
מומחי חברת סיטרין סולושנס מביאים מקצועיות וידע רב ומשולב בנושאי תוכנה וניהול מעבדות.

•שירותי הייעוץ של סיטרין סולושנס מקיפים את ההיבטים הטכנולוגיים והרגולטורים, הנדרשים בתחום הטמעת מערכות מידע למעבדות. 
•ליווי מקצועי מלא של סיטרין סולושנס לאורך כל שלבי הפרויקט (האפיון, הפיתוח וההטמעה) מאפשר הצלחה בבחירה והטמעת מערכת מידע מתאימה.
•היועצים של סיטרין סולושנס מנוסים בהגדרת דרישות, בחירת ספקים, אפיון וניתוח צרכי תוכנה וליווי וניהול פרויקטי הטמעת מערכות במעבדות.
•המומחים של סיטרין סולושנס מתמחים בתכנון וקביעת אסטרטגיה טכנולוגית, מסמכי דרישות ומפרטים, בנית תכניות עבודה ותקציב לפרויקטים.

איך בוחרים מערכת לניהול מעבדה אשר תתאים לצרכים הייחודים של החברה שלך?
שלב ראשון, על מנת לבחור את המערכת המתאימה ביותר עבורך – אנו ממליצים לכתוב מסמך דרישות-על אשר יכיל בתוכו את הדרישות הכלליות מהמערכת. 
בפגישה וסיור במתחם, נעבור על רשימת שאלות אשר יהוו בסיס למסמך הדרישות.
מסמך הדרישות יגדיר באופן ברור את הצרכים מהמערכת המיועדת, המסמך יוכל לשמש לבחינה ולהשוואה בין מערכות מידע שונות, ויקל על תהליך הבחירה.
שלב שני, בחירת מערכת, גם כאן נוכל לבצע עבורך ניתוח שוק של המערכות הקיימות, יתרונות וחסרונות לאור הדרישות שהוצבו בשלב הראשון מהמערכת.
שלב שלישי, לאחר בחירת המערכת - נבצע אפיון טכני מעמיק, נלווה אותך בהטמעת מערכת המידע שתיבחר ובאינטגרציה עם המכשירים והמערכות הקיימות.

חברת CITRINE Solutions ביצעה תליכי יעוץ רבים לארגונים גדולים וקטנים לבחירת ספק וטמעת מערכת לניהול מעבדות ותהליכי ייצור.
מערכות LIMS תומכות בתקנים בינלאומיים כגון:  GMP, GLP, cGMP, FDA (CFR 21 part 11). 
ומאפשרים התממשקות למכשירי מעבדה בחיבור ישיר, התאמה לסוגים שונים של מגזרי מעבדות, בין השאר מעבדות אבטחת איכות (QA) וביקורת איכות (QC), כימיה, ביוכימיה, תהליכי ייצור, ניהול חומרי גלם ואצוות, ועוד.
מערכות מסויימות מאפשרות הוספת מודולים ייעודיים לחישובים סטטיסטיים מורכבים, ELN מחברת מעבדה אלקטרונית ועוד.
מומלץ לבחור מערכת מוכרת ומאושרת על ידי הארגונים המעניקים הסמכה לתקנים בינלאומיים המאפשרת קבלת הסמכה לתקנים אלו ואחרים בצורה קלה ויעילה העדיפה על הסמכות של תהליכי עבודה ותיעוד ידניים. 
בין לקוחותינו נמנים מפעלי כימיה, מפעלי מזון, חברות פארמה, בתי חולים, חממות טכנולוגיות, ארגוני בריאות, חוקרים ואקדמיה.

מחפשים מערכת LIMS לניהול מעבדה? התקשרו עוד היום 6232*  או צרו קשרמערכת לניהול מעבדות LIMS מערכת לניהול מעבדות LIMS