האג´נדה החברתית שלנושבוע עבודה מקוצר כדרך חיים

שעות העבודה הרבות מדי יום, במיוחד בתחום ההייטק והביוטק, יוצרות מצב בלתי הגיוני בהם רובנו לא מספיקים לעשות את הדברים החשובים באמת- לחיות.
הורים רבים מוצאים את עצמם מג´נגלים בין בייביסיטר, סבתוש, חוגים של הילדים - ומשוועים לזמן איכות עם ילדיהם, ללא הלחץ והצורך להחזיר שעות עבודה בימים בהם הם יצאו מוקדם מהרגיל. עובדים רבים מוותרים על חוגים והעשרה אישית - מחוסר זמן פנוי.

אנו בסיטרין סולושנס מאמינים כי איזון בין החיים הפרטיים לשעות העבודה הוא לא מותרות אלא חיוני וכי ניתן להגיע להישגים ותוצאות גם בשבוע עבודה מקוצר. 
על בסיס אג´נדה חברתית זו פיתחנו פיתחנו מתודולוגיה ייחודית המאפשרת ניהול פרויקט גם בתקופות היותר לחוצות של הפרויקט, תוך שמירה על איזון.
אנו מעודדים את המומחים שלנו לעבוד שבוע עבודה מקוצר - 36 שעות שבועיות.

יום חופשי קבוע בשבוע מאפשר לעובדים לבלות עם המשפחה, לבצע סידורים, לקבוע תורים ופגישות עם בעלי מקצוע, להירשם לקורס העשרה, לפתח תחביב או פשוט לצאת לסוף שבוע ארוך. מחקרים שנעשו בארה"ב גילו כי שבוע עבודה מקוצר מגדיל את פריון העבודה ומעלה מצב הרוח של העובדים, העלה את תפוקת העובדים והפחית את מספר ימי החופשה והמחלה.  גם ברמה התפעולית שבוע עבודה מקוצר מאפשר צמצום אנרגיה והפחתת עלויות.  כשאנחנו מדברים על שבוע עבודה מקוצר, עולה הקונוטציה- מתאים לאימהות, אך לא רק, אבות רבים בימינו מעוניינים לחוות את גדילת הילדים ולוקחים חלק שוטף בגידולם.


העסקת עובדים בני 40+

עובדים רבים המגיעים לגיל ה"מופלג" 40+ מוצאים כי קשה יותר למצוא תפקיד חדש. נראה כי ישנה העדפה בקרב מעסיקים רבים לאייש משרות, בעיקר בתחום הייטק והביוטק על ידי צעירים חסרי ניסיון מאחר ושכרם בדרך כלל נמוך יותר.
אולם, אנו בסטרין סולושנס מאמינים כי מומחים אשר צברו נסיון לאורך שנים רבות מביאים איתם ערך מקצועי רב ויכולים לתת שירות ברמה גבוהה ללקוחותינו. עובדים בוגרים יכולים לשמש מנטורים לעובדים צעירים יותר וסינרגיה זו מאפשרת לנו בסיטרין סולושנס להיות סמכות מקצועית ולתת שירות איכותי ללקוחותינו.


תרומה לקהילה

אנו חיים בקהילה ורואים בעזרה לקהילה צורך הכרחי גם בתרומה עצמה וגם בערך המוסף שאנו מקבלים מהתרומה.